Trumpai apie tai ką garinate:
Kodėl vadinama nikotino druska? -Todėl kad tai yra kristalo formos Nikotinas dažniausiai būnasujungtas su Benzoato rūgštimi kadangi šis variantas yra kur kas pigesnis. Žymesnių gamintojų Nikotino druskos krisdalai buna sujungti su Salycilatu.
„The Nicotine Salt compound is made up from two different molecules – Nicotine and Benzoate. “ Tai yra Nikotino druskos susidaro iš Nikotino ir Benzoato komponentų kadangi kitaip nelabai tirptų druskos kristalai. (NicSalt-B (Nicotine Benzoate)). Šis variantas yra pigesnis, ir naudojamas pigiuose skysčiuose. 
Poveikis: Kai kuriems žmonėms benzoinė rūgštis ir benzoatai gali atpalaiduoti histaminą ir išprovokuoti alergiją. Taip pat yra tikimybė išsivystyti vėžiui, urtikarijai, astmos priepuoliams, hiperaktyvumui.
Sekantis variantas Nikotino druska sumaišyta su Salycylate (NicSalt-S (Nicotine Salicylate))
Tai yra brangesnis variantas, šios nikotino druskos gaminys yra truputi aštresniu nikotino pjūčių, ir labiau
Poveikis: Salicilo rūgštis kaip ir visi kiti cheminiai rūgštiniai gaminiai gali sukelti šalutinį poveikį, tiesa, salicilo rūgštis jį sukelia retai. Tačiau jo nerekomenduojama vartoti žmonėms, sergantiems inkstų nepakankamu ar kitomis lėtinėmis ligomis.
Patogiausias ir geriausias naudojimas yra pod sistemos, mini elektroninės cigaretės, kurios neišgauna didžiulio garo kiekio, tuomet perdozuoti nikotino yra kur kas sunkiau.
 
O dabar apie jūsų naudojimą, nes daugelis kaip tenka pastebėti naudojat ne pagal paskirtį. Tai nikotino perdozavimas reiškia tai: Perdozavus nikotino, ima pykinti, gali padažnėti pulsas, svaigti galva, sunkesniais atvejais žmogus vemia, jaučia galvos skausmus, gali sutrikti širdies ritmas, silpnesnės sveikatos asmenims arba jaunam organizmui širdies ritmas gali pakisti neatstatomai.
 
Pliusai: Lengvesnis įtraukimas, nes nesijaučia stiprumo dėl švaresnio nikotino.
Galimybė lengviau pereiti nuo rūkymo.
Greičiau įsisavinamas nikotinas ir gaunamas „parūkymo“ efektas.
 
Minusai: Kenksmingesnis nei įprastas skystis (nors iš švaresnis bet benzoato rūgštis nėra gerai)
Lengvas nikotino perdozavimas.
Kur kas labiau valgantis kaitinimo elementus.
Sukeliantis didesnę priklausomybę nikotinui.
Gamintojai dažniausiai nenurodo kurį nikotino druskos tipą naudoja, todėl netgi perkant brangesnius nikotino druskos skysčius galite tik spėlioti kuris gamintojo variantas buvo parinktas.
 
O toliau tai yra jūsų pasirinkimas. 
Nikotino druskos kristalų pavizdys

Nikotino druskos kristalų pavizdys