Sveiki visi, norėčiau pakalbėti aplamai apie garinimą, jo ,,heiterius“ ir visą tiesą.

Pradėkime nuo to, kad dauguma žmonių net nesuprasdami kas yra elektroninė cigaretė pasmerkia tai ,, tai blogiau ir kenksmingiau nei rūkymas“ taip nėra. Tai yra puiki alternatyva rūkomoms cigaretėms kuri kenkia 95% mažiau nei cigaretės. Taip tiesa tai kiek kenkia, bet kita vertus kas šiais laikais nekenkia? Išėjus į lauką jau gauname tam tikrą kiekį taršos ypač gyvendami mieste. Nieks neturi teisės garintojų bendruomenės sulyginti su rūkančiais žmonėmis. Negaliu sakyti apie visus garintojus, bet man mano pažinčių rate garinimas padėjo mesti rūkyti ir jaustis sveikiau ir geriau. Daugelis žmonių metę cigaretes pradėjo lengviau ir greičiau įveikti didesnes fizines apkrovas neuždusus. Pradėjo valytis plaučiai, bei nebegeltonuoti ir neruduodi pirštai. Garinimas tai daugiau nei nikotino kiekio pasisavinimas (kai kurie asmenys, net nebegarina skysčių su nikotinu ar nikotino druskomis ir artėja link finišo tikslo, gyventi sveikai). Garindami žmonės užsiima savo mėgstama veikla ir nekenkia aplinkiniams.  Galim padėti daugybei žmonių mesti rūkyti, jaustis geriau, ar net pakeisti gyvenimo būda, sportininkai galėtų pasiekti geresnių rezultatų.
Ar mes nenusipelnėm tiesos? Visi tie straipsniai nuteikti prieš visus elektroninių cigarečių naudotojus: ,,SPROGO BURNOJE“ (taip užjaučiu tuos žmones kuriems taip nutiko, tačiau 99% tokių atvejų yra dėl nemokėjimo naudotis, arba informacijos trūkumo). Būtent todėl ši svetainė ir yra kuriama, suteikti žmonėms informaciją kaip tinkamai naudotis elektroninėmis cigaretėmis, kas jose kenkia, o kas ne.
,,KENKIA LABIAU NEI PAPRASTOS CIGARETĖS“ (man įdomu kas tokius straipsnius užsako, kažkas nori, kad paprastoms cigaretėms nebūtų alternatyvos? Visi tie straipsniai brukalas. Kiekvienas žmogus turėtų galvoti savo galva, o ne spręsti kitų išsakyti nuomone. Dar geriau pasieškoti informacijos internete, bei pasidomėti apie atliktus tyrimus kurie įrodo pranašumą naudojant elektronines cigaretes tinkamai.